Zostań sponsorem Domu Polskiego

Zwracamy się z gorącym Apelem o pomoc nie tylko w pokryciu statutowych kosztów prowadzenia naszej placówki w bieżącym roku, ale o pomoc w zdobyciu finansów, które zapewniłyby tegoroczną stabilność finansową Domu Polskiego. Mamy nadzieję, że działalność naszej placówki polonijnej, kontynuowana z powodzeniem od 1972 r., będzie możliwa również w kolejnych latach i powróci do dawnej świetności.

W początkach swojej działalnoci Dom Polski był hojnie dotowany przez emigrację wojenną i emigrantów politycznych z okresu stanu wojennego. Obecnie mimo współpracy z wieloma prywatnymi darczyńcami oraz niewielkich dotacji z imprez charytatywnych wspierających niektóre tylko z realizowanych przez Dom Polski niezbędnych projektów modernizacji. Nie mamy realnego wsparcia finansowego, aby spłacać nawet miesięczne raty do banku za wykup ziemi na której stoi Dom Polski.

Fiaskiem, jak do tej pory zakończyły się również podejmowane przez kolejnych proboszczów wieloletnie starania o dofinansowanie działalności statutowej Domu Polskiego w Anglii lub w Polsce. Niemożliwe jest realizowanie nawet sponsorowanych projektów, gdy nie ma środków na opłacenie mediów czy miesięczne raty za ziemie.

Dom Polski jest instytucją pożytku publicznego (Charity) utrzymującą się głównie z donacji.

Polska Misja Katolicka w Anglii i Walii

Dom Polski w High Wycombe

Registered Charity no. 1119423

E-Mail: parafiahw@gmail.comsnpolskidomhw@gmail.com

Mobil: 079 14 38 67 16

HP13 7JF, High Wycombe

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Z góry dziękujemy!

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

W prosty i bezpieczny sposób system PayPal

Można przekazać darowiznę przelewem bankowym bezpośrednio na nasze konto

Lloyds Bank

PCM High Wycombe

SORT CODE: 30-94-57

ACCOUNT NUMBER: 00619392

Jako "payment reference" prosimy podać "Donation".

Można podać "nazwę bieżącego projektu" czy naszą nazwę jako "Dom Polski" .

Osoby płacące podatki w Wielkiej Brytanii prosimy o wypełnienie i wysłanie nam formularza Gift Aid Declaration, który nam pozwala powiększyć Państwa dar o 28% dla nas bez kosztu dla Państwa. Ten formularz można przesłać mailem na adres parafiahw@gmail.com lub pocztą do naszego biura parafialnego

Można również wysłac czek

wystawiony na "PCM High Wycombe" do naszego biura na adres

High Wycombe

Możesz także wesprzeć jeden z projektów jaki w tej chwili realizujemy,stając się naszym sponsorem wybranego wydarzenia kulturalnego. Działając z nami przekazujesz pieniądze na wybrany projekt kulturalny, który odpowiada Twoim oczekiwaniom.Nasze przedsięwzięcia powstają przy ogromnym zaangażowaniu osób prywatnych, ale przede wszystkim dzięki sponsorom. Imprezy mają charakter non-profit chcemy, aby wstęp dla widzów i gości Polskiego Domu był wolny. Pragniemy, aby nasze imprezy, dostarczyły uczestnikom niezapomnianych przeżyć poprzez możliwość wspólnych spotkań oraz aktywne spędzenie czasu w Domu Polskim. Dołożymy również wszelkich starań, aby zapewnić naszym partnerom i sponsorom promocję na najwyższym poziomie.

Jesteś zainteresowany konkretnym projektem, który realizujemy?

Zapraszamy do kontaktu

Komórka : 079 14 38 67 16

High Wycombe

Chętnie spotkamy się z Tobą!

W zamian oferujemy:

• promowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy przez Dom Polski,

• reklama na wydarzeniach lub zajęciach w ramach konktetnego projektu,

• umieszczenie logo firmy na materiałach promujących projekty- ulotki, plakaty, broszury,banery,

• zamieszczenie logo firmy na stronie internetowej Domu Polskiego w zakładce sponsorzy i przyjaciele,

• zamieszczenie loga firmy i informacji o wsparciu na podstronie z opisem projektu

• promocję firmy w social mediach.

• zniżka na wynajem Polskiego Domu na różnego rodzaju wydarzenia i szkolenia firmowe lub prywatne.

• inne dodatkowe korzyści.

Masz pomysł na projekt? zrealizuj go z Nami!

Myślisz o tym, by coś zmienić w naszej społeczności w High Wycombe i Aylesbury, chcesz ofiarować swój czas i energie na rozwój naszej malej ojczyzny? Masz pomysł i chcesz się z nim podzielić? Wymyślimy wspólnie integracyjny projekt kulturalny lub akcję, która połączy Polaków, polskie firmy w Domu Polskim. Razem, naszymi działaniami jesteśmy w stanie osiągnąć więcej. Możemy zrealizować kreatywne przedsięwzięcie i wspólnie zaangażować większą ilość osób w rozwój naszej społeczności.
Wystarczy chęć działania i kontakt z nami, a przyniesie to jeszcze więcej korzyści nam wszystkim. Mamy głowy pełne pomysłów i mnóstwo energii do działania –połączymy wspólnie naszą energię, razem będziemy zmieniać nasz Polski Dom na obczyźnie!

Aktualne projekty